O nas

Konkursy to fajny sposób na zabicie czasu a dodatkowo możliwość zgarnięcia ciekawego przedmiotu za odrobinę wysiłku. Kiedyś braliśmy udział w każdym konkursie jaki się nadarzył. Z czasem zaczęliśmy rozróżniać rodzaje konkursów co pozwoliło nam na zgarnięcie jeszcze większej ilości przedmiotów. Podczas rocznej zabawy w konkursy nauczyliśmy się kilku ważnych rzeczy. Jeżeli bierzemy udział w konkursie na głosy, poświęćmy większość swojego czasu na zdobywanie głosów, jeżeli zaś w konkursach, które wymagają kreatywnej wypowiedzi czy też najlepszego zdjęcia, pomyślmy dwa razy zanim coś opublikujemy. Taki sposób grania pozwoli nam zaoszczędzić czas i nerwy z powodu nieprzyjemnej porażki.

Proponujemy Państwu założenie darmowego konta bankowego, obsługującego przelewy natychmiastowe. Często wygrane to wartości pieniężne tak więc, konto tylko do konkursów się sprawdza. My posiadamy w Mbank, gdzie konto jest w całości darmowe.

(Naciśnij na baner, aby przenieść się na stronę banku)

W czerwcu 2012 roku postanowiliśmy założyć fanpage i stronę internetową by móc się z  wami dzielić nowinkami w świecie konkursów. Przez czas kiedy to my czynnie uczestniczyliśmy w konkursach zawsze problemem było znalezienie odpowiednich i ciekawych. Teraz mamy własne sposoby i dojścia do takich informacji, które będziemy starali się aktualizować w miarę często. Na stronie i fanpage-u znajdziecie mnóstwo linków i informacji o danym konkursie. Zachęcamy do komentowania, lajkowania i udostępniania tych informacji szerszej publiczności.

Co jakiś czas będziemy organizować własne konkursy, tak więc życzę szczęścia i niech moc będzie z wami ! 🙂

Kilka zdań regulaminu strony :

1. Strona FreeKonkurs.pl nie jest odpowiedzialna za teksty zamieszczane na stronie. Nie mniej jednak staramy się aby niewłaściwe i niekulturalne słowa zostały usuwane.
2. Nie odpowiadamy za niewywiązanie się firmy w której wygraliście nagrodę, dzięki naszej stronie.
3. Jeżeli na wstępie wpisu nie jest zaznaczone, że organizujemy konkurs, oznacza to, że konkurs organizuje firma zewnętrzna. My jedynie udostępniamy link i kilka informacji o konkursie.
4. W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii, prosimy o kontakt.

 

 

comment closed

  • Facebook
Copyright © 2009 Free Konkurs. All rights reserved.
Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.